22 червня 2024

ДОПОМОГА ФРОНТОВИКАМ

28.10.2019.

             Зусиллями парафіян Свято-Покровської Подільської церкви з 20 по 25 жовтня 2019 року відбулась душпастирська поїздка на російсько-український фронт репрезентантів нашої громади: протоієрея Дмитра Карана та Петра Рудницького. До парафіяльної поїздки долучились чернігівський капелан Євген Орда, штатний капеланом 1-ї окремої танкової Сіверської бригади Антон Панасенко та волонтер Сергій Гнідко.

            22 жовтня у селі Новозванівка для військових 72 білоцерківської ОМБр імені Чорних Запорожців вищезгадані священики та капелан 72 ОМБр Микола Новацький звершили Божественну літургію. Представники нашої громади передали військовослужбовцям 72 бригади, які дислокуються в с. Золоте, гуманітарну допомогу.

            Ввечері того ж дня в селі Лоскутівка протоієрей Дмитро Каран звершив вечірню молитву разом з воїнами цієї ж бригади, а 23 жовтня він у співслужінні з військовими священиками звершили Божественну літургію в 1-й окремій танковой Сіверській бригаді. Того ж дня в с. Білогородка була освячена тимчасова казарма.

            В м. Селідово представник громади Петро Рудницький передав гуманітарну допомогу для дитинців. На позиціях між с. Тарамчук та Оленівка було звершено молебень за перемогу українських воїнів.

           Значну частину гуманітарної допомоги зібраної нашими парафіянами було передано бійцям ДУК Правий Сектор в прифронтовому селі Павлопіль.

            Наші захисники передають слова щирої вдячності не байдужим парафіянам Свято-Покровської Подільської церкви, стараннями яких було здійснено душпастирську і гуманітарну поїздку на фронт.