16 квітня 2024

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

18.12.2017.

З благословення преосвященного Володимира, єпископа Вишгородського і Подільського, Голови Комітету зв’язків зі Збройними силами та Силовими структурами України відбулась чергова поїздка волонтерів Свято-Покровської Подільської Церкви м. Києва на російсько-український фронт.

На військовий рахунок, який знаходиться в нашому храмі і міститься в гільзі артилерійського снаряду, було перераховано достатню кількість коштів для купівлі необхідних продуктів та речей.

Стараннями р.Б. Світлани Семеніхіної та посестриць були зв’язані теплі шкарпетки, пошита білизна з бавовни, подушки, передані дві «кікімори» та маскувальні халати, приготовані домашні торти та випічка.

Поїздка відбулась завдяки жертовній участі родини р.Б. Петра і р.Б. Марії Рудницьких. Безпосередньо на лінії фронту протоієрей Дмитро Каран відправив службу Божу. Під час служби присутні військовослужбовці сповідались та причастились святих Таїн Христових. На прохання воїнів священик звершив чин освячення новозбудованих укріплень.

На зворотній дорозі Покровські волонтери провідали поранених бійців, які наразі проходять лікування у Харківському військовому госпіталі. Наші захисники висловлюють глибоку подяку парафіянам Свято-Покровської Подільської Церкви м. Києва за любов і турботу, що передається від серця до серця незважаючи на відстань.