22 червня 2024

ДОПОМОГА ВІЙСЬКУ ВІД ПОКРОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

05.10.2021.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

З 28 вересня по 1 жовтня включно відбулась поїздка на фронт групи парафіян Свято-Покровської Подільської громади. Делегованими від громади були: протоієрей Дмитро Каран, меценат і незмінний водій нашої мобільної групи Петро Рудницький, заслужений артист України Олексій Фіщук, Лідія Самойленко, – вона ж знаменита пані Солоха та її донечка Юлія Власенко. Потрібно зазначити, що пан Олексій, пані Лідія і пані Юлія їхали з особливою метою, - підтримати піснею і добрим словом наших захисників. Широкому загалу вони більш відомі як Солоха і гурт "Чумаченьки". Тому з нами їхали ще двоє представників цього гурту пані Ірина Мазепа і пан Володимир Дємєньтьєв.

Також у складі нашої групи був кваліфікований спеціаліст з комп'ютерної техніки пан Сергій Гнідко. 28 вересня пані Солоха і гурт "Чумаченьки" дали два концерти в двох артдивізіонах 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, а протоієрей Дмитро Каран виступив перед воїнами. Воїни 30-ки надали нам можливість відпочинути і переночувати в люксових номерах їхнього п'ятизіркового готелю.

Наступного дня наша мобільна група відвідала воїнів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригада. Приїзд до "Едельвейсів" був не випадковим, адже 1 жовтня воїни відзначали шосту річницю створення коломийської бригади. Концерт відбувся в польових умовах в танковому батальйоні 10-ї бригади. Після виступу пані Солохи і гурту «Чумаченьки» прот. Дмитро звершив урочистий молебень за воїнів-захисників. Цього ж дня о 16.00 ми прибули в 1-шу окрему танкову Сіверську бригаду. Місцева громада села Новоолександрівки для проведення концерту надала будинок культури. Теплі слова вітання пані Солохи, прекрасний спів заслуженого артиста України Олексія Фіщука та гурту "Чумаченьки" справив неабияке враження на особовий склад першої танкової. У своїй вітальній промові прот. Дмитро підкреслив важливість національної самоідентифікації в умовах гібридної війни РФ.

Командування бригади організувало для нас тепле прийняття і ночівлю в сучасному модульному містечку для військових. Ранком 30 вересня наша група відвідала штаб 10 бригади і привітала керівництво з річницею створення бригади, а прот. Дмитро вручив командиру бригади Котлику Вячеславу Юрійовичу книгу Василя Чебаника і Віктора фон Ерцен-Глєрона "Буття та об'явлення української мови". Того ж дня, для виконання поставлених перед нашою мобільною групою завдань, бойовий водій пан Петро здійснив трьохсот кілометровий марш з Донецької області в місто Щастя, що на Луганщині.

Урочистий концерт відбувся просто неба для воїнів 79-тої окремої десантно-штурмової бригади. Після концерт прот. Дмитро помолився за здоров’я воїнів 79-ки. Цього разу наш концерт з камери дрону, який «висів» над нами, бачили й вороги. Особливо тепло пані Солоха і гурт «Чумаченьки» привітали командира підрозділу пана Георгія, якому в цей день виповнився 31 рік. Пан Олексій подарував імениннику свій офіцерський кожух, а прот. Дмитро книгу «Капелани». Саме для цього підрозділу наша громада збирала кошти на камери спостереження та додаткове обладнання для них. Завдяки професіоналізму шановного пана Сергія Гнідка техніку вдалось встановити і запустити в робочому режимі. Щиро дякую всім, хто допоміг коштами!

Дякую пані Солосі та гурту «Чумаченьки»! Дякую пану Сергію Гнідку і пану Петру Рудницькому! Хай Господь вертає Вам сторицею! Бог і Україна понад усе!