16 квітня 2024

«Молитвослов для українського православного воїна»

02.12.2014.

Видавничий відділ Свято-Покровської Подільської громади УАПЦ випустив «Молитвослов для українського православного воїна,» з благословення преосвященного Володимира, єпископа Вишгородського і Подільського, голови комітету УАПЦ по зв’язку зі збройними силами України та силовими структурами.

            «Молитвослов для українського православного воїна»  малого формату у ньому поміщені: Початкові молитви, ранішні, на сон грядущим, перед сповіддю, після сповіді, послідування до св. Причастя, канони, тропарі, кондаки, молитви в час війни та нападу іноплеменників і безбожників. Виділені молитви: тих хто йде на війну, воїнів, які знаходяться на війні; за воїнів, які є на битві; перед битвою; за воїнів, що йдуть на війну; за воїнів, які йдуть на битву; за моряків, що вирушають на битву; моряків перед виходом у море; льотчиків перед польотом; проти супостатів. Більшість із цих молитов взяті із «Требника» свт. Петра Могили і перекладені зі староукраїнської Л.В. Іванніковою.

Також випущена листівка для воїнів, як благословення.

«Молитвослов для українського православного воїна»  і листівку можна придбати у Св. Покровській Подільській церкві м. Києва, Св. Андріївській церкві м. Києва, у книгарні Миколи Доброго та у хрестовій церкві Димитрія Солоунського Михайлівського Золотоверхого монастиря.