16 квітня 2024

Новорічна прогулянка в Париж 28 грудня 2014 р. Б. – 3 січня 2015 р. Б.

10.11.2014.

Новорічна прогулянка в Париж

28 грудня  2014 р. Б. – 3 січня 2015 р. Б.

Львів – Прага – Трір – Люксембург – Париж – Карлові Вари – Львів

  

Пожертва 335 Євро + 100 грн.

Програмапоїздки

 

 

День перший

Збір групи у Львові 07:00 (залізничний вокзал). Виїзд на кордон. Переїзд до Праги. Поселення в готель, ночівля.

День другий

Сніданок. Прага. Пропонуємо оглядову пішохідну екскурсію старим містом: Страговський монастир, Празький Град, Величний Собор св. Віта, Старий королівський палац, Золота вуличка... Прага зачаровує – зачарує вона і вас. Далі Королівська дорога, Староміська площа, міська ратуша і її знаменитий астрономічний годинник, де щогодини з’являється процесія з 12 апостолів, церква Діви Марії перед Тином. Далі - єврейський квартал, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Під час екскурсії ми відвідаємо церкву Діви Марії, де зберігається чудотворна статуетка маленького Ісусика, якого тут усі називають Єзузатко, або Празький Ісусик (Bambini Di Praga). Статуетка Празького Єзулатка є дуже шанованою в Чехії, оскільки багато дивовижних зцілень відбулось тут з людьми, які молились і просили Ісуса про допомогу. У невеличкому музеї в захристії храму ми побачимо багато свідчень цього, а також унікальну колекцію одягу для статуетки, розшитого різними дорогоцінними каміннями та золотом в подяку від чехів за дива та зцілення. Збір групи, переїзд до Тріру.

День третій

Прибуття в Трір вранці. У мальовничій долині на березі річки Мозель нас чекає найстаріше місто Німеччини. Ми побачимо символ міста – знамениті Чорні ворота, найбільші античні ворота у всьому світі , базиліку аулу Палатіна, побудовану імператором Костянтином , руїни імператорських тер , споруджені в Середні століття . А також палац курфюрста і Трірський Кафедральний Собор, в якому зберігається унікальна християнська реліквія (Святий Хітон) , що ставить Трір в один ряд з такими великими містами як Віфлеєм і Єрусалим. Вільний час для молитви.

Збір групи. Переїзд в Люксембург.

Унікальне місто-фортеця запрошує на прогулянку : звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен – Кірен, готичного собору Сен -Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр – Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється пейзаж, що захоплює дух – вкриті лісом Арденські гори і пагорби , спрямовані вгору шпилі соборів і церков … Вільний час. Виїзд в Париж. Пізнє поселення в готель. Ночівля.

День четвертий

Сніданок. Екскурсійна програма. "Париж - це свято, яке завжди з тобою" – ця фраза Ернеста Хемінгуея стала крилатою і облетіла весь світ. Здається, краще про Париж не скажеш. Адже Париж – це серце Франції і, поза сумнівом, найелегантніша та найромантичніша столиця світу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Вандомська площа, Бастилія. Ввечері, нас запрошує річка Сена. Прогулянка на кораблику, щоби помилуватись вечірнім містом в ілюмінації. Острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро (квиток на корблик 12Є).

Зустріч Нового 2015 р. Б.

День п’ятий

Сніданок. Вільний день в Парижі. Відвідування Нотр Дам Де Парі (Собор Паризької Богоматері), відомого за творіннями Гюго. Тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Терновий вінок Ісуса Христа. Святиня зберігається в Соборі вже багато століть і весь цей час сюди не сповільнюється потік паломників. Ми оглянемо знаменитий і величний Нотр Дам Де Парі, а хто має бажання, може піднятись на сам вершечок храму, щоби згори помилуватися гарною панорамою Парижу.

Бути в Парижі і не побувати на Ейфелевій вежі, це все одно, що не бути в Парижі взагалі. На завершення нашого перебування тут, радимо самостійно піднятись на один з символів Парижу.

Збір групи. Переїзд до Чехії.

День шостий

Прибуття в Карлові Вари. Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий ще в 14 столітті королем Карлом IV. Оглядова пішохідна екскурсія старою частиною міста і, звичайно ж, дегустація води з цілющих джерел. Поселення в готель в Празі. Відпочинок. Ночівля.

День сьомий

Сніданок. Переїзд до Львова. Прибуття до Львова пізно ввечері.

 

 

Поїздка відбувається під духовною опікою священика

 
У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії згідно програми.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; проїзд в громадському транспорті; особисті витрати, Консульський збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років).

Необхідні документи: Закордонний паспорт, копія внутрішнього паспорта, 2 фото 3,5X4,5 см, довідка з місця праці про розмір з/п за останні 6 міс, анкетні дані.