16 квітня 2024

Паломництво до святинь Грузії 11 – 18 грудня 2014 р. Б.

10.11.2014.

Паломництво до святинь Грузії

11 – 18 грудня 2014 р. Б.

Пожертва $300

Київ –  Тбілісі – Мцхета – Сігнагі – Кутаїсі – Київ

День перший

Зустріч групи у аеропорту Бориспіль(Київ). Переліт в Тбілісі. Поселення в готель. Вільний час: самостійна прогулянка містом. Повернення в готель. Ночівля.

День другий

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Тбілісі. Відвідування Метехської церкви (V ст.), Собору Святої Трійці храмового комплексу Цмінда Самеба - головного кафедрального собору грузинської православної церкви. Піднімемося на новітньому підйомнику до фортеці Нарікала ( ІV ст.) . Піднімаючись зможемо побачити місто з висоти пташиного польоту, відвідаємо в старому місті Собор Сіоні ( VІ - VІІ ст.) , Анчісхатску базиліку Різдва Діви Марії, найстарішу церкву в Тбілісі, яка збереглася до наших днів. Також ми відвідаємо церкву Олександра Невського - православний храм в юрисдикції Грузинської церкви в столиці Грузії. Пішки погуляємо по проспекту Шота Руставелі. Вільний час. Вечеря. Ночівля в готелі.

День третій

Довільна паломницька програма: екскурсії містом, відвідання святинь факультативно

День четвертий

Подорож на Схід Грузії. Відвідування грузинської пустелі та Давідо–Гареджийську Лавру. Жіночий монастир Мина Минда. Давідо-Гареджийский монастирський комплекс — комплекс грузинських печерних монастирів VI століття, що сьогодні має статус лаври. Комплекс являє собою висічені в скелях близько 20 монастирів і охоплює території трьох районів Грузії — Гардабанського, Сагареджійського і Сігнахського. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII-XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.

День п’ятий

Відвідування Алазанської долини. Оглядова екскурсія містом Сігнані. Монастир Святої Ніни. Монастир Алаверді 12 ст.,  Академія Ікапто. Деревня Цинандалі. Будинок Іллі Чавчавадзе.

День шостий

Відвідування Мцхета-стародавньої столиці Грузії. Храм  Свєтіцховєлі. Монастир Шио-Мгвиме. Монастир Самтавро.

День сьомий

Вільний час  в місті Тбілісі.

День восьмий

Виліт в Україну.

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителів українських церков.

У вартість включено:  проживання в готелі 7 ночей, (харчування не входить до вартості туру), послуги автобуса та  екскурсії .

Додатково оплачується: авіапереліт Київ-Тбілісі-Київ ($200) , харчування не входить до вартості туру,   особисті витрати.

Документи:  копія закордонного паспорта