16 квітня 2024

Поїздка до воїнів на Луганщині

29.07.2015.

ДОПОВІДЬ

Свято-Покровська Подільська громада м. Києва спорядила делегацію, яку очолив преосвященний Володимир (Черпак), єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ, до воїнів на фронту Луганщині.

         Владика Володимир виголосив проповідь перед особовим складом 80, 92, 24 бригад сектору «А», які знаходяться на передовому фронті, захищають Україну від російсько-терористичної навали. Воїнам передали гостинці від парафіян Св. Покровської Подільської церкви м. Києва – засоби гігієни, мило, крем та станки для гоління, вологі серветки, білизну, шкарпетки, шорти, пральну машину, пральний порошок. Парафіяни вирішили, що варто передати воїнам цигарки та деякі продукти.

         На 29 блокпосту єпископ Володимир, у співслужінні з протоієреєм Дмитром Караном, відправив Обідницю, причастив бажаючих воїнів Свв. Тіла та Крові Господньої. Владика виголосив проповідь, окропив святою водою воїнів, військову техніку та спорядження, окопи, бліндажі, побажав щоб Господь беріг кожного та щоб усі повернулися до родин здоровими і з перемогою. У селі Кримське преосвященний Володимир звершив молебен, проповідував, окропив святою водою воїнів.

         Бойовий дух українських героїв піснею підтримував бандурист Віталій Мороз. Відвідини війська відбулися, в основному, стараннями волонтера Олександра Бабічєва. У м. Старобільськ координатором між Покровською групою та штабом війська був священик Володимир Беспалий з УПЦ КП. Зворушливо, рішуче, сміливо, без зайвих слів і зволікання, чітко, зважуючи на обставини, керував майор Віктор Юрійович Шубец. Він склав маршрут пересування на передовій, надав машину і групу з розвідниками для супроводу, з кулеметником, на чолі з командиром. Допомагав прекрасний чоловік, пастир із християн-протестантів, Сергій Іванович Любченко, який служить капеланом на передовій з самого початку війни, підтримуючи український патріотичний дух на Луганщині. Дякуючи цій людині та його підтримці, делегація з Києва мала змогу продовжити візит на передову до воїнів на його машині. Прихожани пастиря Сергія Івановича, після поїздок на передову, завжди запрошували на вечерю.

         Подяка і уклін воїнам за мужність, витривалість, сміливість, увагу і охорону в час наших відвідин. Особлива подяка і прихильність майору Віктору Шебецю, волонтеру Олександру Бабічєву, пастирю Сергію Івановичу Любченку, кулеметникам-розвідникам, які їхали першими, щоб ми не підірвались на мінах-розтяжках! Бережи їх Господь!

         Нехай Господь наш Ісус Христос усіх благословить і береже!