22 червня 2024

ПОСЛАННЯ З НАГОДИ 25-Ї РІЧНИЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06.12.2016.
ПОСЛАННЯ З НАГОДИ 25-Ї РІЧНИЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

http://www.mil.gov.ua/news/2016/12/06/privitannya-radnika-ministra-oboro...

 

                                                                       

 

 

 

 

 

                                                                     

 

                                                                       

 

                                                                       Міністру Оборони України 

                                                                       п. С.Т. Полтораку

                                                                       Всім військовим України

 

 

Послання

 

           Вельмишановний пане Міністре Оборони України, воїни нашої Батьківщини! Усіх щиро вітаю з 25-річчям Збройних Сил України! Прошу у Господа Сил усім Вам здоров’я, спасіння, любові до України та українського народу, мужності, сміливості, витривалості, терпіння, впевненості у перемозі над ворогом.

          Ви, наші воїни і захисники, будьте сміливі і знайте, що правда на нашому боці, а тому і перемога буде за нами. Український народ ніколи не загарбував чужої землі, тільки боронив свою та свій народ. Знайте, що Ви захищаєте Батьківщину, матерів, сестер, дітей, батьків, нас усіх і усю багатостраждальну землю українську.

          Захист Батьківщини логічно і чітко випливає із Закону Божого: «Шануй батька твого і матір твою – добро тобі буде і довго житимеш на землі» (Вих. 20, 12). Не може християнин полюбити Небесну Батьківщину, якої не бачить, не полюбивши свою земну. Христос ніколи не осуджував воїнів, а тільки дав напучення: «нікого не кривдіть і задовільняйтесь платнею вашою.» (Лк. 3, 14). Отже, Христос не осудив служіння воїна, а благословив і дав настанову.

          Із усією шаною і сердечністю вітаю з Днем захисника України усіх українських воїнів, які знаходяться на фронті та ведуть нерівну боротьбу із російським агресором. Мужності, відваги, сміливості та перемоги над ворогом!                                                                   Нехай Господь Вас благословить дорогі наші воїни. Перемога буде за нами! Вкарбуйте у своїх серцях і душах слова нашого Спасителя: «Страждання зазнаєте в світі, - але будьте мужні: Я переміг світ.» (Ін. 16, 33).

          Прошу Господа, щоб усі Ви повернулися до домівок здоровими і неушкодженими. Нехай мир, спокій і злагода запанують в нашій Україні.

 

Єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ,                 радник Міністра Оборони України з релігійних питань.