16 квітня 2024

Різдвяна прибалтійська прогулянка (+ Хельсінкі) 3 – 9 січня 2015 р. Б.

10.11.2014.

Різдвяна прибалтійська прогулянка

(+ Хельсінкі)

 

3 – 9 січня 2015 р. Б.

Київ – Вільнюс – Рига – Таллін – Хельсінкі – Київ

 

Пожертва: 235 Євро + 100 грн.

 

Програма поїздки:

 

День перший

Виїзд з Києва (метро Академмістечко). Переїзд територією Білорусії.

День другий

Прибуття в Вільнюс. Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Костел св. Анни - шедевр готики, костел св. Петра і Павла - перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів - викликають захоплення своєю красою і неповторністю. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають  - церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко.Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква  Параскеви Пятниці  1345 р., Собор Пресвятої Богородиці.

Поселення в готель. Вільний час.

День третій

Сніданок. Переїзд до м. Рига. Оглядово-піша екскурсія Старою Ригою. «Місто черепичних дахів». Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор,  велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь,  Свято-Троїцький монастир. Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського. Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом». Вільний час.

Збір групи, Переїзд до Таліна.

День четвертий

Прибуття в Талін. 07:00 Літургія в Спасо-Преображенському Соборі, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.

Талін. Пішохідна екскурсія Старим містом.  Екскурсія починається в Верхньому місті від башти Довгий Герман, символу Старого міста. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII, Домська церква; оглядова тераса з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, на якій знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича. Після екскурсії відвідання українського культурного центру і музею. Поселення в готель, вільний час. Святкування надвечір’я Різдва Христового.

День п’ятий

Сніданок. Різдво Христове. Літургія в українській церкві.

Для всіх, хто має бажання мандрувати, екскурсія до Хельсінкі. (факультативно. Вартість 40 Євро) 7:00 Ви отримаєте ланч-пакет, виїзд на автобусі в порт Таллінна. 8:00 посадка і відправлення лайнера в Хельсінки. Подорож займає 2, 5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. Прибуття в Хельсинки в 10:30

10:30 - 13:00 Пішохідна екскурсія по місту Хельсінкі.

Дивовижне і яскраве місто Хельсінкі, мереживні дерев'яні будиночки, парки і набережні, елегантна Сенатська площа. Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі – скарби незвичайної країни Фінляндії!

Вільний час до 21:00 год. 21:00 - 23:30 паром Хельсінкі – Таллінн. Повернення в готель.

День шостий

Сніданок. Переїзд до м. Нарва. Поселення на місці сучасного міста вперше згадується в Новгородському літописі. Сердньовічний замок Германа «Нарвський замок» є найкращим символом міста, який побудований в 13 столітті датськими архітекторами.

Ми зможемо відвідати: Нарвські міські мури (14 ст.-1863 р.), Нарвський замок Германа (13-17ст.), Нарвську  Ратушу (1665-1671 рр.), Нарвську Олександрівську церкву (1881-1884 рр.), Нарвський православний Воскресенський собор (1890-1898 рр.).

13:00 виїзд в Пюхтицький Успенський жіночий монастир. Пюхтицький Успенський жіночий монастир - єдиний православний монастир діючий в Естонії.Вільний час. За бажанням, відвідування торгового центру.

Збір групи, виїзд до Києва.

День сьомий

Прибуття в Київ (станція метро Академмістечко)

 

Поїздка відбувається у супроводі священика

У вартість входить: проїзд автобусом; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; проїзд в громадському транспорті; Екскурсія в Хельсінкі – 40€ (за бажанням); особисті витрати