16 квітня 2024

ВЕЛИКОДНЯ ПОЇЗДКА ДО ВОЇНІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

16.04.2018.

8 квітня ц.р. в день Великодня, преосвященний Володимир у супроводі прот. Дмитра Карана та читця Валентина Дворецького відбув до 54 бригади Збройних Сил України.

9 квітня, у будинку культури м. Світлодарська, преосвященний Володимир вручив церковні ордени українським воїнам, подякував за їхню мужність, запевнив у молитвах усієї Церкви як за воїнів, що перебувають на фронті, так і за тих, хто загинув.

         Особливо зворушливо владика звернувся до воїнів та наголосив, що  усі українці завдячують нашим воїнам за мир у Києві та усій Україні, за те, що люди могли зустріти світле Христове Воскресіння спокійно. Владика побажав, щоб українські воїни якомога швидше звільнили наші землі від російського агресора.

         Від Св. Покровської Подільської громади було передано воїнам скромні пасхальні подарунки. Були відвідані воїни у селищі Луганському, захисники Миронівської ТЕС, батальйону «Айдар».

12 квітня, преосвященний Володимир відправив заздравний молебен та благословив воїнів батальйону «Айдар».

         Безмежна подяка та уклін військовому священику Олегу Козубову за його служіння та допомогу і організацію поїздки преосвященного Володимира та його супроводжуючих.

         Єпископ Володимир, прот. Дмитро Каран, читець Валентин Дворецький дякують Петру Вікторовичу Рудницькому за надану можливість здійснити поїздку до наших воїнів.