14 квітня 2024

Волонтерська діяльність парафіян Свято-Покровської Подільської громада

11.11.2017.

         З благословення преосвященного Володимира єпископа Вишгородського і Подільського, вікарія Київської єпархії УАПЦ з 6 по 9 листопада відбулась волонтерська поїздка парафіян Свято-Покровської Подільської церкви м. Києва в м. Щастя Новоайдарського району Луганської області, смт. Новолуганське, м. Бахмут, смт. Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

       

В м. Щастя відповідальному воїну Миколаю було передано 12 комплектів військової форми; під селищем Новолуганським відповідальні воїни Олександр і Тарас отримали вологі серветки, одноразовий посуд, заварну та розчинну каву, різні сорти зеленого та чорного чаю, широкий асортимент печива, солоних оселедців.

       На місці новозбудованих фортифікаційних споруд протоієрей Димитрій Каран відправив службу Божу та виголосив проповідь. За виключенням бійців, які перебували на виносних постах, усі присутні в траншеї воїни підійшли до Таїнств Сповіді і Причастя.

        В селі Муратове Новоайдарського району Луганської області, наші парафіяни передали в бібліотеку місцевої школи комплекти книг: «Розстріляне відродження: Антологія 1917-1933»,«Дівчина з легенди. Маруся Чурай».