16 квітня 2024

Зустріч християнської молоді в ПРАЗІ (ЧЕХІЯ) 26.12 2014р. - 04.012015р

10.11.2014.

TAIZE PRAHA

Зустріч християнської молоді в ПРАЗІ (ЧЕХІЯ)

 26 грудня 2014 р.  -  04 січня 2015р.

10 днів!!!

1-й день. Виїзд зм.Мукачево в 22:00. Переїзд територією України до Будапешту.

2-й день. Прибуття вБудапешт. Вільний час, можливість відвідати термальні купальні "Сечені" (15 ароматизованих саун, відкритих та закритих басейнів (близько 13€)).

Вечірне повернення в готель.Ніч в готелі.

3-й день. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.Віденьмісто австрійських імператорів та музикантів, місто музики, вальсів, неповторних парків, чудового вина… Вас запрошує Відень - просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і Собор св. Стефана, в якому знаходиться знаменита Ікона Марії Повчанської.

Відень

Рекомедуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Вільний час. Після екскурсії, радимо відпочити в одному з багатьох затишних кафе та ресторанчиків Відня, відчути неповторний смак віденської кави та знаменитого віденського яблучного штруделя, насолодитись атмосферою величного Відня.

Збір групи.

Близько 24.00 нічний переїзд дом.Праги (Чеська Республіка).

 

4-й день. (29.12.2014) Ранкове прибуття дом.Прага. Реєстрація учасників. Початок програми ТЕЗЕ!!!!!!!!!

 

5-7-й дні.Молодіжна зустріч Європейської молодів Празі. В програмі молитовні зустрічі на парафіях Праги і околиць, конференції, цікаві екскурсії по Празі і околицях, зустріч НОВОГО РОКУ в колі молоді різних національностей, святковий новорічний обід в Чеських Родинах.

8-й день.Сніданок. Завершення молодіжної зустрічіу м.Празі, прощання з друзями та о 12.15 виїзд в ум.Дрезден(Німеччина). Оглядова програма. Вільний час. Можливість відвідати відому Дрезденську картинну галерею, відвідати новорічний ярмарок та весело провести час. Переїзд наночівлю в готель в околицім.Вроцлав.Поселення в готель.Ніч в готелі.

9-й день.Сніданок. переїзд дом.Краків.Вільний час. Місто важається (духовною і культурною столицею Польщі).Оглядова екскурсія: «Старий Краків».Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель – місце коронації польських королів, Маріацький костел з вівтарем Віта Ствоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукенніце, а також Ягелонський університет з відомими Collegium Maius. Запрошуємо відпочити Краківськомуаквапарку.www.parkwodny.pl.

Близько21.00- Виїзд в Україну.Перетин Україно –Польського кордону.

10-й день.Ранкове прибуття вм.Мукачево.

 

Пожертва на організацію програми складає 150 EU.

Екскурсії по програмі обговорюються на організаційних зборах перед виїздом.

P.S  Програма розрахована на кількість 37-40 осіб.

У вартість програми включено:
- Проїзд автобусом єврокласу;
– Проживанняпо маршруту  в готелях  на базі 3* +сніданок(швецький стіл)та 4 ночі в Празі в місцевих родинах.

Додатково оплачуються:

-Медичне страхування 60 грн.
–  Внесокучасника у молодіжній зустрічі в Празі(4-ох разове харчування, проживання та користування громадським транспортом).30 евро

- Віза35 евро (для студентів та молоді до 21 років безкоштовно)

- Додаткові факультативні екскурсії за програмою (обговорюються на загальних зборах);

Особисті витрати.