16 квітня 2024

Звернення до воїнів Збройних Сил України

06.03.2014.

                                                                    Звернення

              Голови відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та силових структурах України єпископа Вишгородського і Подільського, вікарія Київської єпархії УАПЦ Володимира до воїнів Українського Війська.

Дорогі воїни!

           Тяжкий час настав для нашої Батьківщини. Збройні Сили Російської Федерації порушивши державний кордон України, віроломно вдерлися в Крим, окупували його. Вони заблокували частини Збройних Сил України, погрожуючи ввести свої війська в інші регіони суверенної Держави.

Запевняю Вас у посилених молитвах за Вас, Ваші родини.

Зрада колишніх державних очільників і навіть, новопризначених міністрів нехай не виводить Вас із рівноваги. Всі Ви давали присягу на вірність українському народу, зобов’язувались бути захисниками кордонів і територіальної цілісності Держави та давати відсіч усім загарбникам. Бережіть вірність військовій присязі.

           Звертаюсь до всіх воїнів словами Господа нашого Ісуса Христа: «… Будьте мужні! Я переміг світ!»(Ін.,16, 33). Пам’ятайте – загарбник будь якої віри, як би він не називався, однозначно є ворогом.

Вірю Вам, любі воїни, впевнений, що Ви істинні захисники і спасителі українського народу. Любов, взаєморозуміння, повага нехай буде між Вами. Якщо прийдеться захистити наш народ – нехай не здригнеться сумління воїна, знайте: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав за друзів своїх.» (Ін., 15, 13).

Нехай захистить нас Господь, Матір Божа відверне нападника, Архистратиг Михаїл вогненним мечем віджене ворога.

Правда за нами! Господь з нами!

Любі у Христі воїни, нехай Господь благословить Вас!

 

                                                                  Смиренний Володимир,                             єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ.

5 березня 2014 р.