23 липня 2024

ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

14.10.2016.

Голова Ради у справах душпастирства силових структур України при Міністерстві оборони, радник Міністра оборони України єпископ Вишгородський і Подільський Володимир (Черпак) привітав українців зі Святом Покрови і Дня захисника України.

"Повернення українського воїнства під покров Пресвятої Богородиці стало однією із найзнаменніших подій останнього періоду української воєнної історії. Не визначні дати битв чи рішення правителів лягли в основу свята Захисника України, а християнська віра, українська традиція та любов до рідної землі привели її оборонців під святий омофор Пресвятої Богородиці. Пережите на війні зробило зрозумілими справжні цінності у житті її захисників

Сьогодні, схиливши голови, з молитвою згадуємо і тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиг наших давніх і новітніх Героїв України не забудеться, їхні імена будемо пам'ятати і берегти в історії як приклад справжнього і свідомого патріотизму, самопожертви, мужності і любові до рідного краю, до свого народу. Вічна їм пам'ять!".

 

Проповідь єпископа Вишгородського і Подільського Володимира (Черпака)